قوانین فروشگاه اینترنتی داوین کالا

سخن آغازین

ضمن خوش آمد گویی به شما بازدید کننده و همراه گرامی ، لازم می دانیم مطالبی را قبل از بیان هرگونه قوانین و مقررات خدمت شما عزیزان عرض کنیم.
فروشگاه اینترنتی داوین کالا ، انواع محصولات خانگی و ابزار آلات صنعتی را جهت خرید در اختیار عزیزان علاقه مند قرار می دهد. وضع هرگونه قوانین و مقررات برای استفاده از این وبسایت و خدمات آن ، امکان شفافیت نحوه استفاده از وب سایت و جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران و سودجویان را فراهم می کند که همین مهم خود باعث امنیت و آرامش خیال شما عزیزان همراه وبسایت داوین کالا می باشد.

معرفی داوین کالا dawinkala-LOGO

 

مجموعه داوین کالا این امکان را برای شما فراهم نموده که از میان تعداد متنوعی از محصولات که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید و از طریق اعطای دسترسی به محتوی وب سایت این خدمات را در اختیار شما قرار می دهد.
این وبسایت توسط مجموعه فروشگاه اینترنتی داوین کالا مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح “ما” استفاده شده است، منظور مجموعه فروشگاه اینترنتی داوین کالا می باشد.

دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع از محصولات خریداری شده به وسیله داوین کالا فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات ، نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.
داوین کالا این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق بروزرسانی این صفحه بنا به صلاح دید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این وبسایت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را بررسی نمائید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.
لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل info@dawinkala.com و یا از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط ، ضوابط و قوانین داوین کالا را پذیرفته‌اید.

ثبت نام برای استفاده از وبسایت

نخستین گام برای امکان خرید از وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
کد ملی
شماره تلفن
آدرس
شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این وبسایت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.
زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو داوین محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو، دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.
شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید:
زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با داوین کالا نرسیده باشید.
شما شخصی باشید که مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده می‌کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.
اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود.

لازم به ذکر است که اگر نیازی به راهنمایی در مورد روند خرید محصولات دارید می توایند به صفحه ” مشاوره و راهنمای خرید ” مراجعه بفرمائید .

payment-method

 

تعهدات کاربران

شما به عنوان عضو وب سایت داوین کالا می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

* استفاده شما از فروشگاه اینترنتی داوین کالا مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.

* شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانه بودنِ رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود. لازم به ذکر است که گذرواژه های شما در وب سایت داوین کالا به صورت محرمانه و غیرقابل مشاهده ذخیره خواهد شد .

* هرگونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث ممنوع می باشد. شما می پذیرید که بلافاصله ما را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.

*دسترسی و استفاده از وب سایت داوین کالا محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما بر اساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این وبسایت فراهم می کند.

* شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها، بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما نیز گردد. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت داوین کالا اقدامات قانونی مناسب صورت خواهد گرفت.

* شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات ، عکسها ، توضیحات و …  وبسایت داوین کالا نمی‌نمایید.

* شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات شخصی تان در سایت را به عهده بگیرید و داوین کالا هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

* استفاده از وب سایت و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
– برای اهداف غیر قانونی
– برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
– برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
– برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
– برای تبعیض، سوء استفاده، آسیب وارد کردن و توهین بر اساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
– برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
– برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
– برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
– برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
– برای دخالت در سرویس‌های امنیتی
این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

NEW-LOGO111

با تشکر ، مجموعه فروشگاه اینترنتی داوین کالا